H. W. Klein, sideboard, Bramin Møbler, Danmark

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

20 000-25 000 SEK

HENRY WALTER KLEIN, sideboard, Bramin Møbler, Danmark 1960-tal, teak, höjd 110, 170 x 45 cm, smärre slitage, mindre fanérskada

179

2017-05-10