Hans Agne Jakobsson, golvlampa, Markaryd

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

10 000-12 000 SEK

HANS AGNE JAKOBSSON, golvlampa, Markaryd 1950-tal, stomme i furu med mässingsdetaljer, fot i metall med snurrfunktion, skärm i furufanér, märkt undertill HANS AGNE JAKOBSSON AB MARKARYD, höjd med skärm 155 cm, mindre slitage

214

2017-05-10