Hans Agne Jakobsson, golvlampa, Markaryd
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
10 000-12 000 SEK
HANS AGNE JAKOBSSON, golvlampa, Markaryd 1950-tal, stomme i furu med mässingsdetaljer, fot i metall med snurrfunktion, skärm i furufanér, märkt undertill HANS AGNE JAKOBSSON AB MARKARYD, höjd med skärm 155 cm, mindre slitage
214
2017-05-10