Klubbat för:
Osåld
Utropspris
20 000-25 000 SEK
HARALD LYTH
född 1937
Gotisk
Signerad Lyth. Akvarell och collage på papper, 65 x 40 cm.
Utförd 1989
PROVENIENS
Stockholms Auktionsverk, Moderna, våren 2003, katalognr 1015
566
2017-05-11
Gör en kostnadsfri värdering här