Helge Sibast, stolar, 6 st., Danmark

Klubbat för:

15000 SEK

Utropspris

15 000-20 000 SEK

HELGE SIBAST, stolar, 6 st., Sibast Møbler, Danmark 1960-tal, stomme i jakaranda, detaljer i metall, sits i blå ylletextil, höjd 75 cm, smärre slitage

183

2017-05-10