Klubbat för:
26000 SEK
Utropspris
20 000-25 000 SEK
HENNING NØRGAARD, soffbord, 1 par, Komfort Møbelfabrik, Danmark 1960-tal, ställning i jakaranda, glasskivor, höjd 40, 50 x 50 cm, smärre slitage
184
2017-05-10
Gör en kostnadsfri värdering här