Henning Nørgaard, soffbord, Komfort Møbelfabrik

Klubbat för:

26000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

HENNING NØRGAARD, soffbord, 1 par, Komfort Møbelfabrik, Danmark 1960-tal, ställning i jakaranda, glasskivor, höjd 40, 50 x 50 cm, smärre slitage

184

2017-05-10