Klubbat för:
120000 SEK
Utropspris
45 000-50 000 SEK
HENRI MICHAUX
Belgien 1899-1984
Komposition
Signerad HM. Tusch och akvarell på papper, 56 x 76 cm.
698
2017-05-11
Gör en kostnadsfri värdering här