Hertha Hillfon, skålfat, 1971

Hertha Hillfon, skålfat, 1971
Hertha Hillfon, skålfat, 1971
Hertha Hillfon, skålfat, 1971
Hertha Hillfon, skålfat, 1971
Hertha Hillfon, skålfat, 1971
Hertha Hillfon, skålfat, 1971

Klubbat för:

10000 SEK

Utropspris

12 000-15 000 SEK

HERTHA HILLFON, skålfat, 1971, lergods, glasyr i grått och vitt samt guld, signerad HILLFON 1971, diameter 49 cm

PROVENIENS
Specialauktion Hertha Hillfon 9 september 2014 auktionnummer 81.

453

2017-05-10