Klubbat för:
Osåld
Utropspris
50 000-60 000 SEK
HILDING LINNQVIST
1891-1984
Lekande barn i park
Monogramsignerad HL. Olja på pannå, 52 x 81 cm
611
2017-05-11
Gör en kostnadsfri värdering här