Klubbat för:
120000 SEK
Utropspris
100 000-125 000 SEK
INGE SCHIÖLER
1908-1971
Strandremsor
Signerad och daterad Inge Schiöler 1967. Olja på duk, 55 x 61 cm.
Gunnar Hjorthén nr 471
.
PROVENIENS
Galerie God Konst, Göteborg (inköpt 1976)
509
2017-05-11
Gör en kostnadsfri värdering här