Isaac Grünewald, Astrar

Isaac Grünewald, Astrar
Isaac Grünewald, Astrar
Isaac Grünewald, Astrar
Isaac Grünewald, Astrar
Isaac Grünewald, Astrar
Isaac Grünewald, Astrar
Isaac Grünewald, Astrar
Isaac Grünewald, Astrar

Klubbat för:

26000 SEK

Utropspris

30 000-40 000 SEK

ISAAC GRÜNEWALD
1889-1946
Astrar
Signerad Grünewald med dedikation "Till Magnus Hellman på 60-årsdagen från tillgivne". Olja på pannå, 26,5 x 46 cm.

583

2017-05-11