Klubbat för:
30000 SEK
Utropspris
40 000-50 000 SEK
ISAAC GRÜNEWALD
1889-1946
Liggande modell
Signerad Grünewald. Olja på pannå, 54 x 65 cm.
.
PROVENIENS
Kommendör Isaac Adolf Cassel (1883-1962), Karlskrona
därefter genom arv till nuvarande ägare
528
2017-05-11
Gör en kostnadsfri värdering här