Klubbat för:
32000 SEK
Utropspris
30 000-40 000 SEK
ISAAC GRÜNEWALD
1889-1946
Meditation
Signerad Grünewald. Akvarell på papper, 79,5 x 57,5 cm.
UTSTÄLLD
Svenska konstutställningen i Budapest och Wien 1938
667
2017-05-11
Gör en kostnadsfri värdering här