Isaac Grünewald, Strandvy med höga klippor

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

35 000-40 000 SEK

ISAAC GRÜNEWALD
1889-1946
Strandvy med höga klippor
Signerad Grünewald. Gouache på papper, 49 x 63 cm.
.
PROVENIENS
Fritzes Kungl. Hovbokhandel, Stockholm

501

2017-05-11