Jean Lurçat, Modell

Jean Lurçat, Modell
Jean Lurçat, Modell
Jean Lurçat, Modell
Jean Lurçat, Modell
Jean Lurçat, Modell
Jean Lurçat, Modell
Jean Lurçat, Modell
Jean Lurçat, Modell

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

60 000-80 000 SEK

JEAN LURÇAT
Frankrike 1892-1966
Modell
Signerad och daterad Lurçat -26. Akvarell på pannå av papp, 34,5 x 50,5 cm.

700

2017-05-11