Klubbat för:
Osåld
Utropspris
60 000-80 000 SEK
JEAN LURÇAT
Frankrike 1892-1966
Modell
Signerad och daterad Lurçat -26. Akvarell på pannå av papp, 34,5 x 50,5 cm.
700
2017-05-11
Gör en kostnadsfri värdering här