Jens Quistgaard, soffbord, Richard Nissen

Klubbat för:

50000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

JENS QUISTGAARD, soffbord, för snickarmästare Richard Nissen, Danmark 1960-tal, vitkalkad ek, skiva i keramik med reliefdekor, mässingsdetaljer, höjd 46, 167 x 67 cm, smärre slitage

190

2017-05-10