Jo Hammerborg, "President", armaturer, 1 par

Jo Hammerborg,
Jo Hammerborg,
Jo Hammerborg,
Jo Hammerborg,
Jo Hammerborg,
Jo Hammerborg,
Jo Hammerborg,
Jo Hammerborg,
Jo Hammerborg,
Jo Hammerborg,

Klubbat för:

20000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

JO HAMMERBORG, "President", bordsarmaturer, 1 par, Fog & Mørup, Danmark, 1950-tal, mässing och teak, etikettmärkta, höjd 46 cm, smärre slitage

197

2017-05-10