Joan Miro, Les Magies
Klubbat för:
18000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
JOAN MIRO
1893-1983
Les Magies
Etsning och akvatint tryckt i färger, 1972, signerad Miro H.C. Editerad av Les Mains Libres, Paris.
I. 25 x 14,5 cm S. 56,5 x 38 cm
PROVENIENS
Galerie Bel´Art, Stockholm
LITTERATUR
Dupin 563
781
2017-05-11