Klubbat för:
Osåld
Utropspris
20 000-25 000 SEK
JOHN JON-AND
1889-1941
Badande kvinna
Signerad och daterad Jon-And -17. Olja på papper, 34 x 21,5 cm.
543
2017-05-11
Gör en kostnadsfri värdering här