John Jon-And, Kvarnen

John Jon-And, Kvarnen
John Jon-And, Kvarnen
John Jon-And, Kvarnen
John Jon-And, Kvarnen
John Jon-And, Kvarnen
John Jon-And, Kvarnen
John Jon-And, Kvarnen
John Jon-And, Kvarnen

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

40 000-50 000 SEK

JOHN JON-AND
1889-1941
Kvarnen
Signerad Jon-And. Olja på duk, 67 x 47 cm.
PROVENIENS
Stockholms Auktionsverk, Moderna Kvalitén, våren 2000, katalognr 696

582

2017-05-11