Klubbat för:
44000 SEK
Utropspris
20 000-25 000 SEK
JOHN JON-AND
1889-1941
På havet
Stämpelsignerad Jon-And. Olja på pannå, 70 x 61 cm.
Utförd 1930-35. Intygad på baksidan.
688
2017-05-11
Gör en kostnadsfri värdering här