Klubbat för:
Osåld
Utropspris
25 000-30 000 SEK
JULES SCHYL
1893-1977
Dansare
Signerad och daterad Schyl 1922. Olja på pannå, 76,5 x 59,5 cm.
546
2017-05-11
Gör en kostnadsfri värdering här