Jules Schyl, Dansare

Jules Schyl, Dansare
Jules Schyl, Dansare
Jules Schyl, Dansare
Jules Schyl, Dansare
Jules Schyl, Dansare
Jules Schyl, Dansare
Jules Schyl, Dansare
Jules Schyl, Dansare

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

25 000-30 000 SEK

JULES SCHYL
1893-1977
Dansare
Signerad och daterad Schyl 1922. Olja på pannå, 76,5 x 59,5 cm.

546

2017-05-11