Klubbat för:
Osåld
Utropspris
18 000-20 000 SEK
JULES SCHYL
1893-1977
Silves, Portugal
Signerad Schyl och på baksidan signerad och daterad Schyl 1970. Olja på duk, 50 x 61 cm.
579
2017-05-11
Gör en kostnadsfri värdering här