Jules Schyl, Silves, Portugal

Jules Schyl, Silves, Portugal
Jules Schyl, Silves, Portugal
Jules Schyl, Silves, Portugal
Jules Schyl, Silves, Portugal
Jules Schyl, Silves, Portugal
Jules Schyl, Silves, Portugal
Jules Schyl, Silves, Portugal
Jules Schyl, Silves, Portugal

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

18 000-20 000 SEK

JULES SCHYL
1893-1977
Silves, Portugal
Signerad Schyl och på baksidan signerad och daterad Schyl 1970. Olja på duk, 50 x 61 cm.

579

2017-05-11