Kai Kristiansen, skrivbord, Feldballe Møbelfabrik

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

25 000-30 000 SEK

KAI KRISTIANSEN, skrivbord, Feldballes Møbelfabrik, modell 70, Danmark 1960-tal, jakaranda, fronten med sex lådor, höjd 72, 172 x 85 cm, smärre slitage

192

2017-05-10