Osåld
25 000-30 000 SEK
KAI KRISTIANSEN, skrivbord, Feldballes Møbelfabrik, modell 70, Danmark 1960-tal, jakaranda, fronten med sex lådor, höjd 72, 172 x 85 cm, smärre slitage
192
2017-05-10
Har du ett liknande föremål att sälja? Gör en kostnadsfri värdering här