Karl Axel Pehrson, Skorstenssvamp

Klubbat för:

21000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

KARL AXEL PEHRSON
1921-2005
Skorstenssvamp
Signerad K A Pehrson. Olja på duk, 48 x 65 cm.

UTSTÄLLD
Karl Axel Pehrson, Galerie Belle Carl-Johan Bolander, Västerås, 1983, utställning 231

650

2017-05-11