Klubbat för:
46000 SEK
Utropspris
20 000-25 000 SEK
LARS ERIK FALK
född 1922
Komposition
Signerad och daterad L E Falk 1954-81. Bemålade stålprofiler, höjd 65,5 cm, bredd 37 cm.
PROVENIENS
Galleri Konstruktiv Tendens, Stockholm
595
2017-05-11
Gör en kostnadsfri värdering här