Lars Erik Falk, Komposition

Lars Erik Falk, Komposition
Lars Erik Falk, Komposition
Lars Erik Falk, Komposition
Lars Erik Falk, Komposition
Lars Erik Falk, Komposition
Lars Erik Falk, Komposition
Lars Erik Falk, Komposition
Lars Erik Falk, Komposition

Klubbat för:

46000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

LARS ERIK FALK
född 1922
Komposition
Signerad och daterad L E Falk 1954-81. Bemålade stålprofiler, höjd 65,5 cm, bredd 37 cm.

PROVENIENS
Galleri Konstruktiv Tendens, Stockholm

595

2017-05-11