Klubbat för:
36000 SEK
Utropspris
20 000-25 000 SEK
LUCIO FONTANA
Italien 1899-1968
Concetto Spaziale
Färgserigrafi med präglade hål, signerad L. Fontana med filtpenna.
I. 63 x 26 cm S. 74 x 35 cm
PROVENIENS
Galerie Leger, Malmö
771
2017-05-11
Gör en kostnadsfri värdering här