Marc Chagall, Couple Noir au Musicien

Klubbat för:

34000 SEK

Utropspris

30 000-35 000 SEK

MARC CHAGALL
1887-1985
Couple Noir au Musicien
Färglitografi, 1960. Signerad och numrerad Marc Chagall 30/40.
I. 32 x 25 cm, S. 47,5 x 33 cm.
LITTERATUR
Mourlot 286

798

2017-05-11