Klubbat för:
Osåld
Utropspris
25 000-30 000 SEK
MARC CHAGALL
Ryssland/Frankrike 1887-1985
Sortilège
Litografi 1972. Signerad och numrerad Marc Chagall 17/50. Tryckt på Arches papper.
I. 64 x 51 cm, S. 73 x 57 cm.
LITTERATUR
Mourlot 678
764
2017-05-11
Gör en kostnadsfri värdering här