Marcel Mouly, Göteborg - la nuit

Klubbat för:

30000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

MARCEL MOULY
Frankrike 1918-2008
Göteborg - la nuit
Signerad och daterad M. Mouly -52. Olja på duk, 50 x 100 cm.

737

2017-05-11