Marianne Brandt, bargömma, Ruppel omkring 1930

Klubbat för:

5000 SEK

Utropspris

8 000-10 000 SEK

MARIANNE BRANDT, bargömma, Ruppel, Tyskland omkring 1930, brun och svartlackerad metall, invändig grönlackerad, formblåst glasflaska med gummikork, stämplad RUPPEL Geschützt, höjd 16 cm, smärre slitage

35

2017-05-10