Marianne Brandt, bargömma, Ruppel omkring 1930
Klubbat för:
5000 SEK
Utropspris
8 000-10 000 SEK
MARIANNE BRANDT, bargömma, Ruppel, Tyskland omkring 1930, brun och svartlackerad metall, invändig grönlackerad, formblåst glasflaska med gummikork, stämplad RUPPEL Geschützt, höjd 16 cm, smärre slitage
35
2017-05-10