Mark Tobey, Composition

Mark Tobey, Composition
Mark Tobey, Composition
Mark Tobey, Composition
Mark Tobey, Composition
Mark Tobey, Composition
Mark Tobey, Composition
Mark Tobey, Composition
Mark Tobey, Composition

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

15 000-20 000 SEK

MARK TOBEY
USA 1890-1976
Composition
Signerad och daterad Tobey -61. Akvarell på papper, 12 x 9 cm.

724

2017-05-11