Klubbat för:
Osåld
Utropspris
15 000-20 000 SEK
MARK TOBEY
USA 1890-1976
Composition
Signerad och daterad Tobey -61. Akvarell på papper, 12 x 9 cm.
724
2017-05-11
Gör en kostnadsfri värdering här