Klubbat för:
Osåld
Utropspris
60 000-80 000 SEK
MÄRTA MÅÅS-FJETTERSTRÖM, "Grön äng ", matta, formgiven 1929, tillverkad efter 1941, rölakan, signerad AB MMF, 300 x 199 cm, saknar fransar, jämt slitage
262
2017-05-10
Gör en kostnadsfri värdering här