Märta Måås-Fjetterström, "Grön äng", matta

Märta Måås-Fjetterström,
Märta Måås-Fjetterström,
Märta Måås-Fjetterström,
Märta Måås-Fjetterström,
Märta Måås-Fjetterström,
Märta Måås-Fjetterström,
Märta Måås-Fjetterström,
Märta Måås-Fjetterström,

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

60 000-80 000 SEK

MÄRTA MÅÅS-FJETTERSTRÖM, "Grön äng ", matta, formgiven 1929, tillverkad efter 1941, rölakan, signerad AB MMF, 300 x 199 cm, saknar fransar, jämt slitage

262

2017-05-10