Klubbat för:
55000 SEK
Utropspris
20 000-25 000 SEK
MÄRTA MÅÅS-FJETTERSTRÖM, "Mouchemattan", tillverkad 1935, formgiven 1932, flossa, signerad MMF, 210 x 179 cm, fransar med skador, mindre jämnt slitage
260
2017-05-10
Gör en kostnadsfri värdering här