Klubbat för:
14000 SEK
Utropspris
18 000-20 000 SEK
MÄRTA MÅÅS-FJETTERSTRÖM, "Nyponblomman", matta, formgiven 1932, rölakan, signerad MMF, tillverkad före 1942, 197 x 140 cm, jämt slitage, blekt, fransarna med skador
263
2017-05-10
Gör en kostnadsfri värdering här