Klubbat för:
Osåld
Utropspris
30 000-40 000 SEK
MÄRTA MÅÅS-FJETTERSTRÖM, "Vit botten ", matta, formgiven före 1919, rölakan, signerad MMF, tillverkad före 1941, 294 x 201 cm, fransarna med visst slitage
269
2017-05-10
Gör en kostnadsfri värdering här