Klubbat för:
10000 SEK
Utropspris
12 000-15 000 SEK
MATTA, rölakan, Sverige 1965, signerad VF-C-65, 211 x 148 cm, fransarna med skador
290
2017-05-10
Gör en kostnadsfri värdering här