Matta, rölakan, Sverige 1965

Matta, rölakan, Sverige 1965
Matta, rölakan, Sverige 1965
Matta, rölakan, Sverige 1965
Matta, rölakan, Sverige 1965
Matta, rölakan, Sverige 1965
Matta, rölakan, Sverige 1965
Matta, rölakan, Sverige 1965
Matta, rölakan, Sverige 1965

Klubbat för:

10000 SEK

Utropspris

12 000-15 000 SEK

MATTA, rölakan, Sverige 1965, signerad VF-C-65, 211 x 148 cm, fransarna med skador

290

2017-05-10