Max Walter Svanberg, Porträtt

Max Walter Svanberg, Porträtt
Max Walter Svanberg, Porträtt
Max Walter Svanberg, Porträtt
Max Walter Svanberg, Porträtt
Max Walter Svanberg, Porträtt
Max Walter Svanberg, Porträtt
Max Walter Svanberg, Porträtt
Max Walter Svanberg, Porträtt

Klubbat för:

24000 SEK

Utropspris

30 000-35 000 SEK

MAX WALTER SVANBERG
1912-1994
Porträtt
Signerad och daterad Max Walter S -47. Akvarell och gouache på papper, 39,5 x 32,5 cm.

614

2017-05-11