Klubbat för:
24000 SEK
Utropspris
30 000-35 000 SEK
MAX WALTER SVANBERG
1912-1994
Porträtt
Signerad och daterad Max Walter S -47. Akvarell och gouache på papper, 39,5 x 32,5 cm.
614
2017-05-11
Gör en kostnadsfri värdering här