Klubbat för:
Osåld
Utropspris
20 000-25 000 SEK
MOGENS KOCH, "MK 16", fällstol, Interna Danmark licenserad till Källemo Sverige, formgiven 1932, jakaranda, svart läder, mässingsbeslag, brickmärkt, höjd 88 cm, slitage, lädret med ytliga skador
201
2017-05-10
Gör en kostnadsfri värdering här