Mogens Koch, "MK 16", fällstol, jakaranda

Mogens Koch,
Mogens Koch,
Mogens Koch,
Mogens Koch,
Mogens Koch,
Mogens Koch,
Mogens Koch,
Mogens Koch,
Mogens Koch,
Mogens Koch,
Mogens Koch,
Mogens Koch,
Mogens Koch,
Mogens Koch,
Mogens Koch,
Mogens Koch,

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

20 000-25 000 SEK

MOGENS KOCH, "MK 16", fällstol, Interna Danmark licenserad till Källemo Sverige, formgiven 1932, jakaranda, svart läder, mässingsbeslag, brickmärkt, höjd 88 cm, slitage, lädret med ytliga skador

201

2017-05-10