Klubbat för:
12000 SEK
Utropspris
10 000-12 000 SEK
NANNA DITZEL, "OD-5301-2", karmstol, Odense maskinsnedkeri, Danmark tidigt 1970-tal, modellen formgiven 1969, glasfiber, höjd 78 cm, smärre slitage
255
2017-05-10
Gör en kostnadsfri värdering här