Nanna Ditzel, "OD 5301-2", karmstol

Nanna Ditzel,
Nanna Ditzel,
Nanna Ditzel,
Nanna Ditzel,
Nanna Ditzel,
Nanna Ditzel,
Nanna Ditzel,
Nanna Ditzel,
Nanna Ditzel,
Nanna Ditzel,
Nanna Ditzel,
Nanna Ditzel,

Klubbat för:

12000 SEK

Utropspris

10 000-12 000 SEK

NANNA DITZEL, "OD-5301-2", karmstol, Odense maskinsnedkeri, Danmark tidigt 1970-tal, modellen formgiven 1969, glasfiber, höjd 78 cm, smärre slitage

255

2017-05-10