Klubbat för:
240000 SEK
Utropspris
80 000-100 000 SEK
NIKI DE SAINT PHALLE
Schweiz 1930-2002
Mini nana maison
Signerad och daterad Niki de Saint Phalle 1968. Bemålad resin, höjd 15 cm.
.
PROVENIENS
Eva af Buréns samling, Galerie Burén, Stockholm
701
2017-05-11
Gör en kostnadsfri värdering här