Nils Nilsson, Handarbete

Nils Nilsson, Handarbete
Nils Nilsson, Handarbete
Nils Nilsson, Handarbete
Nils Nilsson, Handarbete
Nils Nilsson, Handarbete
Nils Nilsson, Handarbete
Nils Nilsson, Handarbete
Nils Nilsson, Handarbete

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

25 000-30 000 SEK

NILS NILSSON
1901-1949
Handarbete
Signerad NN. Olja på duk, 112 x 128 cm.
Målningen intygad på baksidan av konstnärens hustru Signe Nilsson och konstnärens son Åke Nilsson.

527

2017-05-11