Nørregaard & Henningsen, "Memory", Louis Poulsen

Nørregaard & Henningsen,
Nørregaard & Henningsen,
Nørregaard & Henningsen,
Nørregaard & Henningsen,
Nørregaard & Henningsen,
Nørregaard & Henningsen,
Nørregaard & Henningsen,
Nørregaard & Henningsen,
Nørregaard & Henningsen,
Nørregaard & Henningsen,
Nørregaard & Henningsen,
Nørregaard & Henningsen,

Klubbat för:

18000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

KURT NØRREGAARD & POUL HENNINGSEN, "Memory", takarmatur, Louis Poulsen, Danmark 1990-tal, vitemaljerad plåt, höjd 105 cm, smärre slitage

195

2017-05-10