Olle Olsson Hagalund, Jehanders, Hornsberg

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

125 000-150 000 SEK

OLLE OLSSON HAGALUND
1904-1972
Jehanders, Hornsberg
Signerad Olle Olsson Hagalund. Olja på duk, 50 x 61 cm.
Med av konstnären bemålad ram.

PROVENIENS
Inköpt direkt från konstnären av nuvarande ägare

657

2017-05-11