Klubbat för:
Osåld
Utropspris
125 000-150 000 SEK
OLLE OLSSON HAGALUND
1904-1972
Jehanders, Hornsberg
Signerad Olle Olsson Hagalund. Olja på duk, 50 x 61 cm.
Med av konstnären bemålad ram.
PROVENIENS
Inköpt direkt från konstnären av nuvarande ägare
657
2017-05-11
Gör en kostnadsfri värdering här