Klubbat för:
115000 SEK
Utropspris
100 000-125 000 SEK
OLLE OLSSON HAGALUND
1904-1972
Modell
Signerad Olle Olsson Hagalund. Olja på duk, 24 x 33 cm.
UTSTÄLLD
Olle Olsson Hagalund, Sven-Harrys konstmuseum, Stockholm, 2015, katalognr 31
531
2017-05-11
Gör en kostnadsfri värdering här