Olle Olsson Hagalund, Stadsvy med folkliv, England

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

200 000-250 000 SEK

OLLE OLSSON HAGALUND
1904-1972
Stadsvy med folkliv, Liverpool, England
Signerad Olle Olsson Hagalund. Olja på duk, 84 x 96 cm.
Utförd 1936.

529

2017-05-11