Klubbat för:
Osåld
Utropspris
200 000-250 000 SEK
OLLE OLSSON HAGALUND
1904-1972
Stadsvy med folkliv, Liverpool, England
Signerad Olle Olsson Hagalund. Olja på duk, 84 x 96 cm.
Utförd 1936.
529
2017-05-11
Gör en kostnadsfri värdering här