Klubbat för:
Osåld
Utropspris
8 000-10 000 SEK
OTTO G CARLSUND
1897-1948
Komposition
Signerad O.G.C. Collage, 14 x 9 cm.
PROVENIENS
Professor Oscar Reutersvärds samling, Stockholm
587
2017-05-11
Gör en kostnadsfri värdering här