Otto G Carlsund, Komposition - collage

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

8 000-10 000 SEK

OTTO G CARLSUND
1897-1948
Komposition
Signerad O.G.C. Collage, 14 x 9 cm.

PROVENIENS
Professor Oscar Reutersvärds samling, Stockholm

587

2017-05-11