Otto Schulz, fåtölj, Boet 1930-tal

Klubbat för:

15000 SEK

Utropspris

15 000-20 000 SEK

OTTO SCHULZ, fåtölj, Boet, Göteborg 1930-tal, ben och sarg i alm, originalklädsel i sammet, höjd 76 cm, smärre slitage

208

2017-05-10