Klubbat för:
Osåld
Utropspris
25 000-30 000 SEK
PABLO PICASSO
Spanien/Frankrike 1881-1973
Untitled, Series 156:034
Etsning, 1970, stämpelsignerad och numrerad Picasso 11/50.
I. 21,5 x 27,5 cm
LITTERATUR
Bloch 1889
791
2017-05-11
Gör en kostnadsfri värdering här