Pablo Picasso, Untitled

Pablo Picasso, Untitled
Pablo Picasso, Untitled
Pablo Picasso, Untitled
Pablo Picasso, Untitled
Pablo Picasso, Untitled
Pablo Picasso, Untitled
Pablo Picasso, Untitled
Pablo Picasso, Untitled

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

25 000-30 000 SEK

PABLO PICASSO
Spanien/Frankrike 1881-1973
Untitled, Series 156:034
Etsning, 1970, stämpelsignerad och numrerad Picasso 11/50.
I. 21,5 x 27,5 cm
LITTERATUR
Bloch 1889

791

2017-05-11