Pablo Picasso, Doble ensayo sobre Picasso

Klubbat för:

20000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

PABLO PICASSO
Spanien/Frankrike 1881-1973
Doble ensayo sobre Picasso
Torrnål, 1967, signerad och numrerad Picasso 60/120.
I. 16 x13 cm S. 27,5 x 21 cm (27,5 x 42 cm)

LITTERATUR: Bloch 1854

785

2017-05-11