Klubbat för:
20000 SEK
Utropspris
20 000-25 000 SEK
PABLO PICASSO
Spanien/Frankrike 1881-1973
Doble ensayo sobre Picasso
Torrnål, 1967, signerad och numrerad Picasso 60/120.
I. 16 x13 cm S. 27,5 x 21 cm (27,5 x 42 cm)
LITTERATUR: Bloch 1854
785
2017-05-11
Gör en kostnadsfri värdering här