Klubbat för:
Osåld
Utropspris
30 000-40 000 SEK
PABLO PICASSO
Spanien/Frankrike 1881-1973
L'Ecuyère
Litografi 1960. Signerad och numrerad Picasso 44/200.
I. 50 x 64 cm.
LITTERATUR
Bloch 999
787
2017-05-11
Gör en kostnadsfri värdering här