Pablo Picasso, L´Ecuyère

Pablo Picasso, L´Ecuyère
Pablo Picasso, L´Ecuyère
Pablo Picasso, L´Ecuyère
Pablo Picasso, L´Ecuyère
Pablo Picasso, L´Ecuyère
Pablo Picasso, L´Ecuyère
Pablo Picasso, L´Ecuyère
Pablo Picasso, L´Ecuyère

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

30 000-40 000 SEK

PABLO PICASSO
Spanien/Frankrike 1881-1973
L'Ecuyère
Litografi 1960. Signerad och numrerad Picasso 44/200.
I. 50 x 64 cm.
LITTERATUR
Bloch 999

787

2017-05-11